• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Los Soportales ★★★, Potes

Španělsko, Kantábrie, Potes

Ubytování ve Španělsku, Potes
Číslo objektu: ES9191.110.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka), rádio, stereo přehrávač a elektrické topení. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Boiler (500 l). Nádherný výhled na hory, do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů.
Ubytování ve Španělsku, Potes

Informace o domě (rezidenci)

Picos de Europa: Historický dům 'Los Soportales', renovovaný v roce 2011. Centrální, slunná poloha, 40 km od moře, na hlavní ulici. Cesta se schodištěm (15 schodů) k domu. Veřejné kryté parkoviště, extra. Potraviny, supermarket 50 m, restaurace 10 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 40 km, koupaliště, krytý bazén 100 m. Golfové hřiště 50 km, visutá lanovka 19 km, dětské hřiště 50 m. Atrakce v blízkosti: La Torre del Infantado 50m, Centro Interpretación Parques Nacionales 2 km, Centro de equitación - Excursiones 2 km, Centro de Espacios Naturales 6 km. Pozor prosím: dálnice 40 km od domu. Noční klub/disco 200 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Potes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historická obec, 110 km jiho-západně od Santander, 60 km jiho-západně od S.Vicente de la Barquera. Obchody, potraviny, restaurace. Potes, hlavní město oblasti ležící v nížině a obklopené horami. Jeho krajina je nezvykle krásná díky spojení čtyř údolí. Město známé jako město mostů a věží. Starobylé čtvrti si zachovaly zvláštní lidový nádech a kouzlo, jeho uzounké uličky a velké domy pomohou návštěvníkům představit si dávné časy plné historie. Jedním z význačných aspektů Potes a celého regionu je bezpochyby gastronomie, oblast má spoustu restaurací různých stylů a kategorií.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme