• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Fontxica ★★★, Port Pollença

Španělsko, Mallorca, Port Pollença

Ubytování ve Španělsku, Port Pollença
Číslo objektu: ES8369.361.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.346,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům v přízemí, prostorné a světlé, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vana/sprcha/bidet/WC a klimatizace. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Vana/sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (7x), lodžie. Výhled na krajinu. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Port Pollença

Informace o domě (rezidenci)

Velký, pěkný dům 'Villa Fontxica'. Mimo obec, 3 km od centra Port de Pollença, klidná, slunná poloha, 3 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem, bazén (4 x 8 m, 01.06.-02.11.). Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Port Pollença:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Port Pollença: Příjemné letovisko, v pěkné krajině, na severovýchodě ostrova a 55 km od Palma. Mezi Cabo Formentor na severu a Cabo Pinar na jihu, zátoka tvoří ideální místo pro vodní sporty. Dodnes si zachovává něco ze staré rybářské obce. Mnoho hotelů a restaurací lemuje pěknou mořskou promenádu a nabízí typické speciality této oblasti. Důležitý sportovní přístav.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme