• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Barral Noguerosa ★★★, Pontedeume

Španělsko, Galicie, Pontedeume

Ubytování ve Španělsku, Pontedeume
Číslo objektu: ES9060.200.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.096,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 120 m2 v 1. patře, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, video a DVD. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj, bez skříně, 1x lůžko (120 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. 2x koupelna/bidet/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sklokeramická plotýnka.
Ubytování ve Španělsku, Pontedeume

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'Barral Noguerosa', 2-podlažní, rok výstavby 1985. Mimo obec, 2.5 km od centra Pontedeume, 3 km od moře. Společné: pozemek 3'400 m2, zahrada s trávníkem. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 2.5 km, písečná pláž 3 km. Jízdárna 3 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pontedeume:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Klidná obec s 9'000 obyvatel, na severu regionu, 40 km východně od A Coruña, 20 km jižně od O Ferrol. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Voda, ať již sladká z řeky Eume, slaná z Atlantiku nebo směs obou v řece Ares, je opravdovým protagonistou života v Pontedeume. Jeho privilegované postavení na úpatí hory Breamo, předurčuje ráz krajiny mírných kopců a mírného klimatu tipického pro pobřeží. Ve svých uličkách starobylého městského centra zachovává atmosféru a strukturu středověkého města rozčleněného do 13 ćtvrtí na obou okrajích ulice calle Real. Památky k navštívení: strážní véž a kostel sv. Jakuba. Oslavy: 15. květen (sv. Isidor), 10. červenec (sv. Kryštof).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme