• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Can Roig Gran ★★★, Pollença

Španělsko, Mallorca, Pollença

Ubytování ve Španělsku, Pollença
Číslo objektu: ES8370.700.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 31.712,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Can Roig Gran', 4-pokojový selský dům, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, mezinárodní TV kanály, rádio, DVD a plynové topení. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko (150 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na zahradu. Koupelna/WC. Velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů.
Ubytování ve Španělsku, Pollença

Informace o domě (rezidenci)

Pollensa 4 km od del Pueblo: Stylová, komfortní chalupa 'Can Roig Gran', obklopen poli. Mimo obec, klidná, slunná poloha, 4.5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s trávníkem 2'000 m2, bazén (9 x 4 m, 01.04. a 31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, grilovací kout. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo u domu. Obchod 4 km, supermarket 4.5 km, restaurace 4 km, pekárna 4 km, písečná pláž 4.5 km. Golfové hřiště 2.5 km, škola plachtění 5 km, tenis 4 km, jízdárna 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pollença:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pollença nabízí návštěvníkům moře a hory, je to velmi bohatá botanická oblast ideální pro milovníky přírody a flóry. Město je tvořeno bývalou obcí Pollença, Puerto Pollença a Cala Sant Vicente. Zajímavosti: románský most, Muzeum Pollença, Dům a muzeum Dionis Bennassar. Mezinárodní hudební festival se koná v létě.Hlavní oslava se koná první týden v srpnu: Festa de la Patronna. známá obec s 17'000 obyvatel, 50 km od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme