• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Toni Pau ★★★, Pollença

Španělsko, Mallorca, Pollença

Ubytování ve Španělsku, Pollença
Číslo objektu: ES8370.629.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.830,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům na 2 podlažích, prostorné a světlé, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl, jídelní stůl. Vstup k zahradnímu sezení. Sprcha/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a větrák. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vana/sprcha/bidet/WC a větrák. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Pollença

Informace o domě (rezidenci)

Velký, útulný dům 'Villa Toni Pau', 2-podlažní. Mimo obec, 3.7 km od centra Pollença, 9 km od moře, u golfového hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (9 x 4 m, 01.06.-01.10.). Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 3.7 km, supermarket 3.7 km, restaurace 3.7 km, bar 3.7 km, písečná pláž 9 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pollença:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pollença nabízí návštěvníkům moře a hory, je to velmi bohatá botanická oblast ideální pro milovníky přírody a flóry. Město je tvořeno bývalou obcí Pollença, Puerto Pollença a Cala Sant Vicente. Zajímavosti: románský most, Muzeum Pollença, Dům a muzeum Dionis Bennassar. Mezinárodní hudební festival se koná v létě.Hlavní oslava se koná první týden v srpnu: Festa de la Patronna. známá obec s 17'000 obyvatel, 50 km od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme