• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Punxa ★★, Pollença

Španělsko, Mallorca, Pollença

Ubytování ve Španělsku, Pollença
Číslo objektu: ES8370.627.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje

Nájemní cena za ubytování: od 21.811,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům na 2 podlažích, pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV, DVD a klimatizace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vana/sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Výhled na krajinu.
Ubytování ve Španělsku, Pollença

Informace o domě (rezidenci)

Velký, komfortní dům 'Villa Punxa', 2-podlažní. Mimo obec, 1 km od centra Pollença, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s rostlinami, přírodní zahrada, bazén (8 x 5 m, 01.04.-31.10.). Sprcha/WC u bazénu, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, bar 1 km, kavárna 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pollença:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pollença nabízí návštěvníkům moře a hory, je to velmi bohatá botanická oblast ideální pro milovníky přírody a flóry. Město je tvořeno bývalou obcí Pollença, Puerto Pollença a Cala Sant Vicente. Zajímavosti: románský most, Muzeum Pollença, Dům a muzeum Dionis Bennassar. Mezinárodní hudební festival se koná v létě.Hlavní oslava se koná první týden v srpnu: Festa de la Patronna. známá obec s 17'000 obyvatel, 50 km od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme