• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Crevere ★★★, Pollença

Španělsko, Mallorca, Pollença

Ubytování ve Španělsku, Pollença
Číslo objektu: ES8370.460.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 26.907,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila na 2 podlažích, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/WC a větrák. Kuchyně (malá trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, větrák. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a větrák. 2x koupelna/WC. Terasa krytá, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka.
Ubytování ve Španělsku, Pollença

Informace o domě (rezidenci)

Pollença: Útulná vila 'Crevere', z 19. století, renovovaný. Na kraji obce, 2 km od centra Pollença, 4 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén hranatý (11 x 5 m, 30.03.-01.11.) s vnitřními schůdky. Zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril. Obchod 2 km, potraviny 2 km, autobusová zastávka 'Pollença' 2 km, písečná pláž 'Port Pollença' 4 km. Golfové hřiště 7 km. Atrakce v blízkosti: Can Picafort 18 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pollença:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Pollença nabízí návštěvníkům moře a hory, je to velmi bohatá botanická oblast ideální pro milovníky přírody a flóry. Město je tvořeno bývalou obcí Pollença, Puerto Pollença a Cala Sant Vicente. Zajímavosti: románský most, Muzeum Pollença, Dům a muzeum Dionis Bennassar. Mezinárodní hudební festival se koná v létě.Hlavní oslava se koná první týden v srpnu: Festa de la Patronna. známá obec s 17'000 obyvatel, 50 km od Palma de Mallorca. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme