• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Residencial Playa Paraiso 01 ★★★, Playa Paraiso

Španělsko, Tenerife, Playa Paraiso

Ubytování ve Španělsku, Playa Paraiso
Číslo objektu: ES6035.50.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.744,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 65 m2 v 2. patře, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (135 cm), jídelní stůl, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko a větrák. 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. Boiler (50 l). Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Výhled na hory, na bazén a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Playa Paraiso

Informace o domě (rezidenci)

Playa Paraiso: Moderní, komfortní bytový dům 'Residencial Playa Paraiso 01', rok výstavby 2009. V obci, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 500 m od moře. Společné: 2 bazény (01.01.-31.12.). Atypický bazén. WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Potraviny, supermarket 800 m, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar, kavárna 800 m, písečná pláž 'Playa del Duque y Fañabe' 5 km, skalnatá pláž 3 km, potápěčské centrum, zátoka ke koupání 500 m. Golfové hřiště 1 km. Atrakce v blízkosti: Siam Park, parque acuático 5 km, Avistamiento de ballenas 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: ES6035.50 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Playa Paraiso:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 280 m n.m.
Oblast Adeje se rozprostírá od pobřeží až do části národního parku Parque Nacional del Teide. Costa Adeje má 3,6 km pláží a 26,11 km pobřeží. Je možné se potápět nebo rybařit na plážích Cayo Salvaje a pláži Playa Paraiso. Costa Adeje to není jenom moře, ale má i jeden z nejlepších golfových hřišť na ostrově Golf Costa Adeje, různá sportovní centra, zábavní parky, obchody a nákupní centra. Oblast má také druhou nejnavštěvovanější přírodní krajinu na ostrově, El Barranco del Infierno. To je oblast vyznačující se neobvyklou geografií, včetně přírodních vodopádů. Obec s 27'640 obyvatel, na jihozápadě ostrova, 83 km od Santa Cruz de Tenerife. V obci: supermarket, obchody, restaurace.

informace pro letní ubytování

Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme