• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Terraflor, Playa del Inglés

Španělsko, Gran Canaria, Playa del Inglés

Ubytování ve Španělsku, Playa del Inglés
Číslo objektu: ES6219.6.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.412,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt pro 3 osob, 40 m2, v přízemí, jednoduché a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Koupelna a sprcha. Terasa. Další zařízení: sejf.
Ubytování ve Španělsku, Playa del Inglés

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní, útulný bungalov 'Terraflor'. Zařízení domu: solárium. Možnosti parkování: na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru, centrální, živá poloha. Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 150 m, potraviny 150 m, supermarket 150 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 200 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 900 m a letiště v 35 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Playa del Inglés:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, na jihu ostrova, 60 km jižně od Las Palmas, 40 km od Telde. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Slavná pláž dlouhá 10 km, kde je možné praktikovat různé vodní sporty. Pár kilometrů od místa se nachází Angličanova pláž (la Playa del Inglés), v místě dun Maspalomas, která je skutečným přírodním skvostem. Teplota vody se pohybuje mezi 20 a 24 stupni Celsia.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme