• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Bellavista ★★★, Playa Blanca

Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca

Ubytování ve Španělsku, Playa Blanca
Číslo objektu: ES6680.626.8

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.622,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov 'V. 32' dům pro 4 osob, 60 m2, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, kabelová TV a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna/WC a bidet. Balkon, zahradní sezení, zahradní nábytek, 4 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Playa Blanca

Informace o domě (rezidenci)

Internet Wireless Lan WLAM extra 2€/day. Pěkný, komfortní řadový dům 'Bellavista'. Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta se schodištěm, 14 schodů. Poloha: mimo obec Playa Blanca 3 km, klidná, vyvýšená, slunná poloha. Výhled z domu na moře a na hory. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 500 m2), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, vyhřívaný, délka 6 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.01. do 31 .12.), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 500 m, restaurace 1.5 km, zátoka ke koupání 1.8 km, písečná pláž 1.8 km, golfové hřiště 30 km, tenis 800 m, jízdárna 1.5 km, autobusová zastávka 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Playa Blanca:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, známá, idylická obec, na jihu ostrova přímo u moře, 35 km od Airport (Arrecife). V obci: supermarket, obchody, potraviny, banka, restaurace, bar. Pozoruhodnosti Laguna de Janubio 13 km, Puerto del Carmen 30 km. Doprava letadlem: letiště de Lanzarote (ACE), 33 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme