• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Suzanne ★★★★, Pego

Španělsko, Costa Blanca, Pego

Ubytování ve Španělsku, Pego
Číslo objektu: ES9725.264.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.951,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa Suzanne', 4-pokojová vila 95 m2, velmi komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, DVD, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/bidet/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, klimatizace a horkovzdušná kamna. 1x pokoj, 2x lůžko, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu, k bazénu. Sprcha/WC. 2x balkon, velká terasa částéčně krytá, velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Nádherný výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: TV jen EN.
Ubytování ve Španělsku, Pego

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná, komfortní vila 'Suzanne'. Ve čtvrti Monte Pego, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 8 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pěkná, udržovaná zahrada s 800 m2, rostlinami, květinami a stromy, bazén nepravidelného tvaru (5 x 10 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání (v ceně). Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, supermarket 6 km, restaurace 1 km, bar 1 km, písečná pláž 8 km. Golfové hřiště 12 km, tenis 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pego:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město se 40.000 obyvateli, 90 km severovýchodně od Alicante, 100 km jihovýchodně od Valencie. Supermarkety, obchody, restaurace, bary, noční život. Nákupní centrum 'Poral de la Marina' v Odara, 8 km od Dénia. Dopravní spojení: rychlostní silnice, železniční stanice v místě, autobusové linky. Javea 8 km, Pego 20 km, Gandía 30 km. Golfové hřiště 'La Sella' s 18 jamkami. Malá dráha pro turisty 'Limón Express': Dénia-Benidorm-Alicante. Hrad, který se pyšní nad městem, nabízí nádherný výhled na celý region. Archeologické a etnologické muzeum. Řada náboženských a lidových slavností. Možnosti výletů na ostrov Ibiza (trajektem pouhé 3 hod.). Během období sucha mohou být stanovena omezení ve spotřebě vody a nesmí se pak pít voda z kohoutku. Vzhledem ke zvýšené stavební činnosti v celé oblasti se může stát, že se začne se stavbou, aniž by byla předem předána informace. V četných urbanizacích je nutný automobil. Pokud přiletíte letadlem: letiště Valencia-Manises (VLC) 110km, Alicante-El Altet (ALT) také 110 km.

informace pro letní ubytování

20 km od pobřeží, zátoky, vodní sportovní aktivity. Golfové hřiště s 18 jamkami. Zábavní parky 50 km: Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia, Mundomar. Potápění, plachtění, surfování. Turistické cesty, horská turistika.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme