• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Olvido-Girasoles ★★★, Pego

Španělsko, Costa Blanca, Pego

Ubytování ve Španělsku, Pego
Číslo objektu: ES9725.144.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.560,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Casa Olvido', 3-pokojový dům, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/bidet/WC. Kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování u domu. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování ve Španělsku, Pego

Informace o domě (rezidenci)

Útulný dům 'Olvido-Girasoles', renovovaný v roce 2008. Ve čtvrti Monte Pego, klidná, slunná poloha na kopci, 8 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), bazén hranatý (4 x 8 m, hloubka 100 - 150 cm, 01.01.-31.12.). Výměna povlečení 1x týdně. Obchod 6 km, supermarket 6 km, obchodní centrum 12 km, restaurace, bar 300 m, písečná pláž 8 km. Golfové hřiště 12 km, tenis 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Pego:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město se 40.000 obyvateli, 90 km severovýchodně od Alicante, 100 km jihovýchodně od Valencie. Supermarkety, obchody, restaurace, bary, noční život. Nákupní centrum 'Poral de la Marina' v Odara, 8 km od Dénia. Dopravní spojení: rychlostní silnice, železniční stanice v místě, autobusové linky. Javea 8 km, Pego 20 km, Gandía 30 km. Golfové hřiště 'La Sella' s 18 jamkami. Malá dráha pro turisty 'Limón Express': Dénia-Benidorm-Alicante. Hrad, který se pyšní nad městem, nabízí nádherný výhled na celý region. Archeologické a etnologické muzeum. Řada náboženských a lidových slavností. Možnosti výletů na ostrov Ibiza (trajektem pouhé 3 hod.). Během období sucha mohou být stanovena omezení ve spotřebě vody a nesmí se pak pít voda z kohoutku. Vzhledem ke zvýšené stavební činnosti v celé oblasti se může stát, že se začne se stavbou, aniž by byla předem předána informace. V četných urbanizacích je nutný automobil. Pokud přiletíte letadlem: letiště Valencia-Manises (VLC) 110km, Alicante-El Altet (ALT) také 110 km.

informace pro letní ubytování

20 km od pobřeží, zátoky, vodní sportovní aktivity. Golfové hřiště s 18 jamkami. Zábavní parky 50 km: Terra Mítica, Terra Natura, Aqualandia, Mundomar. Potápění, plachtění, surfování. Turistické cesty, horská turistika.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme