• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě VILLA LOS OLIVOS, Nerja

Španělsko, Costa del Sol, Nerja

Ubytování ve Španělsku, Nerja
Číslo objektu: ES5405.635.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.422,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov dům (samostatný), pro 4 osob, 70 m2, komfortní a stylové zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření povoleno. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Sprcha/WC a bidet. Zahradní sezení, zahradní nábytek, 3 lehátka. Další zařízení: žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Nerja

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, komfortní, jednoduchá vilový dům 'VILLA LOS OLIVOS'. Zařízení domu: ústřední topení, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: na kraji obce obce Nerja, nad Del supermercado Lidl, klidná, slunná poloha. Výhled z domu na hory a na město. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, otevřeno od 30.03. do 30 .10.), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2.5 km, potraviny 2.5 km, supermarket 1.2 km, restaurace 2.5 km, písečná pláž 3 km, golfové hřiště 25 km, dětské hřiště, 2.5 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 1.5 km, železnice v 45 km a letiště v 65 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Nerja:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná rybářská obec, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 50 km východně od Málaga. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti. Obec s krásnými plážemi a starým jádrem obce, ideální k nákupům a vycházkám. Z balkonu je překrásný panoramatický výhled. Kouzelné okolí s horami a vesnicemi. Známé jeskyně. V úterý trh ovocem a zeleninou.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Plachtění, vodní lyžování. Tenis. Zábavní park 'Tivoli World (Benalmádena)' 75 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme