• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Media Legua, Nerja

Španělsko, Costa del Sol, Nerja

Ubytování ve Španělsku, Nerja
Číslo objektu: ES5405.63.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 40.040,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojov dům (samostatný), pro 10 osob, 200 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna, sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC. Terasa, zahradní nábytek, 8 lehátka. Další zařízení: žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Nerja

Informace o domě (rezidenci)

Velká, pěkná, komfortní vilový dům 'Villa Media Legua'. Pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto. Poloha: na kraji obce obce Nerja, klidná poloha na pláži. Výhled z domu na moře a na hory. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 9 m x šířka 5 m), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), ping-pong (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1.5 km, supermarket 1.5 km, restaurace 200 m, písečná pláž 3.3 km, sportovní centrum 3 km, golfové hřiště 25 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 500 m a letiště v 65 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Nerja:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná rybářská obec, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 50 km východně od Málaga. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti. Obec s krásnými plážemi a starým jádrem obce, ideální k nákupům a vycházkám. Z balkonu je překrásný panoramatický výhled. Kouzelné okolí s horami a vesnicemi. Známé jeskyně. V úterý trh ovocem a zeleninou.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Plachtění, vodní lyžování. Tenis. Zábavní park 'Tivoli World (Benalmádena)' 75 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme