• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě CORTIJO CARMEN ★★★, Nerja

Španělsko, Costa del Sol, Nerja

Ubytování ve Španělsku, Nerja
Číslo objektu: ES5405.60.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.022,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 90 m2, stylové zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření povoleno. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna/WC a sprcha/WC. Zahradní sezení, zahradní nábytek, 6 lehátka. Další zařízení: žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, Nerja

Informace o domě (rezidenci)

Velká, pěkná, komfortní vilový dům 'CORTIJO CARMEN'. Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto. Poloha: klidná poloha v zeleni. Výhled z domu na hory. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), ping-pong (k dispozici pouze pro Vás).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Nerja:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná rybářská obec, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 50 km východně od Málaga. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti. Obec s krásnými plážemi a starým jádrem obce, ideální k nákupům a vycházkám. Z balkonu je překrásný panoramatický výhled. Kouzelné okolí s horami a vesnicemi. Známé jeskyně. V úterý trh ovocem a zeleninou.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Plachtění, vodní lyžování. Tenis. Zábavní park 'Tivoli World (Benalmádena)' 75 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme