• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu San Juan Capistrano - 2 dorm 01 ★★, Nerja

Španělsko, Costa del Sol, Nerja

Ubytování ve Španělsku, Nerja
Číslo objektu: ES5405.300.10

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.007,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x skládací lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (trouba). Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. Apartmán na neurčitém patře. Vana/WC nebo sprcha/WC. Týdenní úklid a výměna prádla. K dispozici na vyžádání a dle dostupnosti: stropní ventilátor, mikrovlnná trouba a dětská postýlka.
Ubytování ve Španělsku, Nerja

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'San Juan Capistrano - 2 dorm 01'. 2 km od centra Nerja, 2 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (01.04.-31.10.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket, restaurace, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 2 km, potápěčské centrum 2 km. Sportovní přístav 10 km, golfové hřiště (18 jamek) 15 km, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: ruta senderismo 1 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (v ceně). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tato zástavba sestává ze 400 samostatných domů a terasovitých bytů v andalusijském stylu na kopci, odkud je krásný výhled na moře a Nerja. Pozemek kompexu má mnoho nerovných míst a schodů. Všechny rekreační byty s el. kamny. Na přání minimální doba pobytu 4 noci. Extra: servis práídla (nahlásit v recepci).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Nerja:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná rybářská obec, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 50 km východně od Málaga. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti. Obec s krásnými plážemi a starým jádrem obce, ideální k nákupům a vycházkám. Z balkonu je překrásný panoramatický výhled. Kouzelné okolí s horami a vesnicemi. Známé jeskyně. V úterý trh ovocem a zeleninou.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Plachtění, vodní lyžování. Tenis. Zábavní park 'Tivoli World (Benalmádena)' 75 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme