• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Narixa ★★★, Nerja

Španělsko, Costa del Sol, Nerja

Ubytování ve Španělsku, Nerja
Číslo objektu: ES5405.161.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.015,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Villa Narixa', 4-pokojový dům 140 m2: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a DVD. Vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. Salón, TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Koupelna/WC, koupelna/bidet/WC. Terasa 20 m2, terasa 200 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Výhled na moře, na hory, na město a na řeku. K dispozici: pračka, dřevo (extra). Parkování (3 auta) u domu.
Ubytování ve Španělsku, Nerja

Informace o domě (rezidenci)

Dům 'Villa Narixa'. Mimo obec, 2 km od centra Nerja, vyvýšená poloha, 4 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén (6 x 4 m, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha. V domě: slunná terasa. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 4 km, písečná pláž 4 km. Golfové hřiště 30 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Nerja:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná rybářská obec, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 50 km východně od Málaga. Supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti. Obec s krásnými plážemi a starým jádrem obce, ideální k nákupům a vycházkám. Z balkonu je překrásný panoramatický výhled. Kouzelné okolí s horami a vesnicemi. Známé jeskyně. V úterý trh ovocem a zeleninou.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Plachtění, vodní lyžování. Tenis. Zábavní park 'Tivoli World (Benalmádena)' 75 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme