• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě ★★★, Navata

Španělsko, Costa Brava, Navata

Ubytování ve Španělsku, Navata
Číslo objektu: ES9418.500.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 48.689,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (150 cm). 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm). 1x velký pokoj se Šatna, koupelna/WC. Kuchyně (myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC, WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička.
Ubytování ve Španělsku, Navata

Informace o domě (rezidenci)

Cistella: Útulný, komfortní dům, obklopen poli. 300 m od centra Cistella, klidná, slunná poloha, 27 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 620 m2 (oplocený), velká, udržovaná zahrada s rostlinami a stromy, bazén (4 x 8 m, 15.05.-30.09.). Zahradní nábytek, parkovací místo u domu. Restaurace 500 m, bar 300 m, nádraží 'Figueres' 15 km, písečná pláž 27 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Club de Golf Torremirona 5 km, Museo Dalí Figueres 11 km, Ruïnas de Sant Martí de Empuries 25 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Navata:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační zástavba, na severovýchodě regionu přímo u moře, živá, dopravně výhodná poloha, 15 km severo-východně od Figueres, 150 km severo-východně od Barcelona, 35 km od Frontera Francesa. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Rekreační rezidence na moři s více jako 30 km splavných slanovodních kanálů a dvěma písčitými plážemi. Člunem po kanálech jsou dosažitelné domy na pobřeží. Veškerá zařízení pro vodní sporty, centrum parašutismu, jízdárna, tenis. Nedaleko je přírodní park 'Aiguamolis' s mnoha druhy ptáků. Nachází se zde 2 mezinárodně uznávaná golfová hřiště: Peralada Golf Club (10 km), Torremirona Resort Golf Club (20 km) a 'Pitch a Putt' (2 km). Můžete jet na výlet do kulturních center, jako je Dalí muzeum ve Figueres. K dispozici je kyvadlový autobus z letiště Girona nebo taxi do kanceláře Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 2 km, šířka do 200 m. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme