• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Isla Bonita ★★★, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Ubytování ve Španělsku, Moraira
Číslo objektu: ES9738.960.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 29.761,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Isla Bonita', 9-pokojový dům 310 m2 na 2 podlažích, prostorné, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, gril), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, koupelna/sprcha/WC. Ve spodním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem. Velká terasa krytá, 2x velká terasa, velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Moraira

Informace o domě (rezidenci)

Velký, pěkný dům 'Isla Bonita', 2-podlažní. Ve čtvrti Golden Valley, klidná, slunná poloha, 4 km od moře, 4 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'350 m2, zahrada, bazén (10 x 5 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V domě: ústřední topení. Parkovací místo (kryté). Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 4 km. Tenis 4 km, dětské hřiště 4 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Moraira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme