• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa La Perla ★★★★, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Ubytování ve Španělsku, Moraira
Číslo objektu: ES9738.532.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.741,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'La Perla', 5-pokojová vila na 2 podlažích, prostorné a světlé, velmi komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x velký pokoj, 1x francouzské lůžko, vana/sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo, TV-satelit, DVD a klimatizace. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba), bar. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Ve spodním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, TV-satelit a větrák. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko a větrák. Vstup na terasu. Vana/sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Plynové topení, topeni horkým vzduchem. Velká terasa krytá, velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (2 auta), garáž.
Ubytování ve Španělsku, Moraira

Informace o domě (rezidenci)

Velká, velmi pěkná, komfortní vila 'Villa La Perla', 2-podlažní. 3 km od centra Moraira, klidná, slunná poloha na kopci, 3.5 km od moře, 3.5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pěkná, udržovaná terasovitá zahrada, 1'000 m2 s rostlinami a květinami, bazén nepravidelného tvaru (4 x 8 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, ping-pong. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo (2 x), garáž. Obchod 2.5 km, restaurace 2.5 km, pekárna 2.5 km, písečná pláž 'L'Ampolla' 3.5 km. Golfové hřiště 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Moraira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme