• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Los Pajaros ★★★★, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Ubytování ve Španělsku, Moraira
Číslo objektu: ES9738.531.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.984,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Los Pajaros', 4-pokojový dům 150 m2, světlé, velmi komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, plochá obrazovka, CD, DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj, bez skříně, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/WC a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře, na hory, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Španělsku, Moraira

Informace o domě (rezidenci)

Velmi moderní, pěkná, komfortní vila 'Los Pajaros'. Ve čtvrti Moraira, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 3 km od moře, 3 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: velká, pěkná, udržovaná zahrada, bazén hranatý (4 x 8 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo (2 x). Obchod 1 km, restaurace 1 km, bar 1 km, písečná pláž 'Playa L'Ampolla' 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Moraira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme