• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Castillo Magarita ★★★★, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Ubytování ve Španělsku, Moraira
Číslo objektu: ES9738.321.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 41.791,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Castillo Magarita', 5-pokojový dům, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna a TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, klimatizace. Vstup na terasu. 1x malý pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a klimatizace. Koupelna/sprcha/WC, masážní sprcha Hammam. 2x velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta), garáž. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Je možné si pronajmout studio pro 2 osoby s vlastním vstupem: extra náklady 220 EUR/týden.
Ubytování ve Španělsku, Moraira

Informace o domě (rezidenci)

Llobella: Pěkný, útulný rodinný dům 'Castillo Magarita', 2-podlažní, obklopen stromy. 6.3 km od centra Calpe, 8.2 km od centra Moraira, klidná, slunná poloha, 20 m od moře, přímý přístup na pláž, ve slepé ulici, v lese. Společné: pozemek 6'400 m2 (oplocený), park, zahrada. Tenis (1 x tvrdý povrch), ping-pong. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén hranatý, chráněný (10 x 5 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Supermarket 1 km, restaurace, bar 300 m, písečná pláž 'La Fustera' 1.5 km, zátoka ke koupání 20 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Moraira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme