• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Himalaya ★★, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Ubytování ve Španělsku, Moraira
Číslo objektu: ES9738.306.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Himalaya', 4-pokojová polovina dvojdomku na 2 podlažích, jednoduché a účelné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Parkování (2 auta). Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Moraira

Informace o domě (rezidenci)

Malý, pěkný dvojdomek 'Himalaya', 2-podlažní. Klidná, slunná poloha, 200 m od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 400 m2, parkovací místo (2 x). Obchodní centrum 600 m, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 1.2 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Moraira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme