• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Edeficio Toscamar II ★★★, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Ubytování ve Španělsku, Moraira
Číslo objektu: ES9738.299.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.541,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Toscamar', 3-pokojový byt v 7. patře, světlé, úplně renovovaný, velmi pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Velký balkon. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka. Garáž č. 89. Vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Moraira

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Edeficio Toscamar II', 7-podlažní. V centru obce Moraira, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 400 m od moře, 600 m plaz. Společné: pozemek, zahrada, bazén (01.05.-31.10.). Společné garáže č. 89.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Moraira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme