• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Verde ★★★★, Moraira

Španělsko, Costa Blanca, Moraira

Ubytování ve Španělsku, Moraira
Číslo objektu: ES9738.254.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.955,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Casa Verde', 4-pokojový dům v přízemí, velmi komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a rádio. Obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Kuchyně (X plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Plynové topení. Velká terasa, 2x malá terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (4x). Výhled do dálky na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta). Vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Moraira

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkný, komfortní dům 'Verde', 2-podlažní, renovovaný. Klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 500 m plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s 800 m2, rostlinami a květinami, bazén hranatý (4 x 8 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Obchod, supermarket 350 m, bar 250 m, písečná pláž 2.3 km, skalnatá pláž 500 m. Golfové hřiště (9 jamek) 1 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. 1. patro je uzavřené a neobývané.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Moraira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 85 km severo-východně od Alicante. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, večerní zábava. K tomu: lékárna, lékař. Leží v krásném zálivu. Obklopené krajinou s úrodnými poli, malými typickými domy a usedlostmi. Páteční velký trh, trh s rybami každé ráno. Auto doporučeno.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Rajtování. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme