• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Los Flamencos 1 - 3 dorms ★★★★, Mijas Costa

Španělsko, Costa del Sol, Mijas Costa

Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa
Číslo objektu: ES5660.270.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.766,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová polovina dvojdomku 180 m2, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení, klimatizace, topeni horkým vzduchem. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a vana/sprcha/bidet/WC (soukromý). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Klimatizace. Zahrada 150 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 3 let (extra), vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa

Informace o domě (rezidenci)

Riviera del sol: Moderní, pěkný dvougenerační dům 'Los Flamencos 1 - 3 dorms', rok výstavby 2006. 2 km od moře. Společné: pozemek (oplocený), zahrada s trávníkem, 2 bazény (01.01.-31.12. a 15.06.-15.09.). Sprcha/WC u bazénu. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 150 m2. Zahradní nábytek. V domě: klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Úklid 2x týdně. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1.4 km, supermarket 1.4 km, restaurace 1 km, písečná pláž 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 1 km, tenis 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné rekreační středisko, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 5 km od Fuengirola, 35 km jiho-západně od Málaga, 20 km východně od Marbella. Veškeré služby v místě. Večerní zábava. Doprava letadlem: letiště Málaga Costa del sol (AGP), 35 km. Mijas Costa je jednou ze tří hlavních oblastí v okresu Mijas, s různými známými středisky jako je El Faro, La Cala de Mijas, Riviera del Sol nebo Calahonda. Dlouhé pláže s tmavým nebo zlatým pískem a zátokami. Pláži La Cala byla udělena Modrá vlajka. Mijas Costa nabízí mnoho příležitostí pro sport a zábavu, jako je golf, rybaření, potápění a windsurfing.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme