• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Acuario ★★★, Mijas Costa

Španělsko, Costa del Sol, Mijas Costa

Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa
Číslo objektu: ES5660.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.683,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům, částéčně renovovaný v roce 2013, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC, sprcha/WC, WC zvlášť. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa

Informace o domě (rezidenci)

Miraflores: Pěkná, komfortní vila 'Villa Acuario'. 500 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.). Cesta se schodištěm k domu. Supermarket, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 500 m. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné rekreační středisko, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 5 km od Fuengirola, 35 km jiho-západně od Málaga, 20 km východně od Marbella. Veškeré služby v místě. Večerní zábava. Doprava letadlem: letiště Málaga Costa del sol (AGP), 35 km. Mijas Costa je jednou ze tří hlavních oblastí v okresu Mijas, s různými známými středisky jako je El Faro, La Cala de Mijas, Riviera del Sol nebo Calahonda. Dlouhé pláže s tmavým nebo zlatým pískem a zátokami. Pláži La Cala byla udělena Modrá vlajka. Mijas Costa nabízí mnoho příležitostí pro sport a zábavu, jako je golf, rybaření, potápění a windsurfing.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme