• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Las Buganvillas 85 ★★, Mijas Costa

Španělsko, Costa del Sol, Mijas Costa

Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa
Číslo objektu: ES5660.110.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.721,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 52 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, otevřený krb, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Topení plynem.
Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa

Informace o domě (rezidenci)

Zástavba 'Las Buganvillas' řadový dům 'Las Buganvillas 85', 2-podlažní. 2.5 km od centra La cala de Mijas, 300 m od moře, ve slepé ulici. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (20 x 10 m, 01.01.-31.12.). K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení. V domě: kiosek, prádelna (extra). Supermarket 600 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka, písečná pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Několik golfových hřišť a jezdecká dráha v blízkosti. Pláž je na druhé straně státn í silnice přes kterou vede nmost. Státní silnice 100 m. Pl. kamna. V zástavbě: směnárna, lékárna. Pro všechny přijíždějící: obraťte se na držitele klíčů, abyste se dověděli jak je možné opustil letistě veřejnou dopravou.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Mijas Costa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné rekreační středisko, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 5 km od Fuengirola, 35 km jiho-západně od Málaga, 20 km východně od Marbella. Veškeré služby v místě. Večerní zábava. Doprava letadlem: letiště Málaga Costa del sol (AGP), 35 km. Mijas Costa je jednou ze tří hlavních oblastí v okresu Mijas, s různými známými středisky jako je El Faro, La Cala de Mijas, Riviera del Sol nebo Calahonda. Dlouhé pláže s tmavým nebo zlatým pískem a zátokami. Pláži La Cala byla udělena Modrá vlajka. Mijas Costa nabízí mnoho příležitostí pro sport a zábavu, jako je golf, rybaření, potápění a windsurfing.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme