• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Vista Golf 7 ★★★★, Maspalomas

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas

Ubytování ve Španělsku, Maspalomas
Číslo objektu: ES6220.637.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.791,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov dům pro 4 osob, 110 m2 na 3 podlažích, moderní a luxusní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a DVD. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (v ceně). Sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC. Terasa, zahradní sezení, zahradní nábytek, 4 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, žehlička, pračka, whirlpool.
Ubytování ve Španělsku, Maspalomas

Informace o domě (rezidenci)

Private Jacuzzi ( inclusive). House Maid on request ( extra cost). Welcome pack (inclusive). Nová, moderní, luxusní vilový dům 'Vista Golf 7'. Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: garáž. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto. Poloha: v centru obce Salobre Golf Resort, na kraji obce obce Maspalomas, klidná, vyvýšená, slunná poloha v zeleni. Výhled z domu na moře, na hory a na krajinu. Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 1.5 km, supermarket 1.5 km, písečná pláž 8 km, golfové hřiště 200 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 38.6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Maspalomas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, na jihu ostrova, 60 km jižně od Las Palmas, 40 km od Telde. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Slavná pláž dlouhá 10 km, kde je možné praktikovat různé vodní sporty. Pár kilometrů od místa se nachází Angličanova pláž (la Playa del Inglés), v místě dun Maspalomas, která je skutečným přírodním skvostem. Teplota vody se pohybuje mezi 20 a 24 stupni Celsia.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme