• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Piedra Amarilla ★★★★★, Maspalomas

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas

Ubytování ve Španělsku, Maspalomas
Číslo objektu: ES6220.633.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 52.984,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojov dům pro 8 osob, 230 m2 na 3 podlažích, moderní a luxusní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, stereo přehrávač a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x vysunovací lůžko. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (v ceně). Sprcha/WC a koupelna/sprcha/WC. Terasa. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Ubytování ve Španělsku, Maspalomas

Informace o domě (rezidenci)

Swimming pool heating at a cost of 20 Euros/night. House maid on request (extra). Welcome pack ( inclusive). Velká, moderní, luxusní vilový dům 'Piedra Amarilla', rok výstavby 2007, renovovaný v roce 2013. Zařízení domu: výtah, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: garáž. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto. Poloha: v centru obce Salobre, na kraji obce obce Maspalomas, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti. Výhled z domu na moře, na hory, do zahrady a na město. Okolí domu: zahrada (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, vyhřívaný), gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 100 m, potraviny 100 m, supermarket 100 m, restaurace 600 m, písečná pláž 5 km, golfové hřiště 150 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 38.6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Maspalomas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, na jihu ostrova, 60 km jižně od Las Palmas, 40 km od Telde. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Slavná pláž dlouhá 10 km, kde je možné praktikovat různé vodní sporty. Pár kilometrů od místa se nachází Angličanova pláž (la Playa del Inglés), v místě dun Maspalomas, která je skutečným přírodním skvostem. Teplota vody se pohybuje mezi 20 a 24 stupni Celsia.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme