• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Los Lagos ★★★★, Maspalomas

Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas

Ubytování ve Španělsku, Maspalomas
Číslo objektu: ES6220.35.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.626,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov 'Tipo 3 Dormitorios' dům pro 6 osob, 135 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit, DVD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (v ceně). Koupelna/WC a oddělené WC. Terasa, zahradní nábytek, 6 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička. Wifi (extra).
Ubytování ve Španělsku, Maspalomas

Informace o domě (rezidenci)

( Shared use) Swimming pool heating from November until April. House maid on request (extra). Welcome pack ( inclusive). Velká, moderní, komfortní vilový dům 'Villa Los Lagos', rok výstavby 2008. Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: garáž. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta se schodištěm. Poloha: v centru obce Salobre Golf Resort, mimo obec Maspalomas 7km, klidná, vyvýšená, slunná poloha v obytné čtvrti. Výhled z domu na moře, na hory a na město. Okolí domu: louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás), koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 800 m, potraviny 800 m, supermarket 2.5 km, restaurace 500 m, písečná pláž 3 km, golfové hřiště 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Maspalomas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá obec, na jihu ostrova, 60 km jižně od Las Palmas, 40 km od Telde. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Slavná pláž dlouhá 10 km, kde je možné praktikovat různé vodní sporty. Pár kilometrů od místa se nachází Angličanova pláž (la Playa del Inglés), v místě dun Maspalomas, která je skutečným přírodním skvostem. Teplota vody se pohybuje mezi 20 a 24 stupni Celsia.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme