• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Jardines Del Mar 01 ★★, Marbella

Španělsko, Costa del Sol, Marbella

Ubytování ve Španělsku, Marbella
Číslo objektu: ES5720.105.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.222,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 6. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem s posuvnými dveřmi. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), podávací okénko. Koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. Terasa 19 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, telefon, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Žehlička. Mramorové podlahy. Pračka má kapacitu 3 kg a myčka je dostačující pro nádobí 4 osob.
Ubytování ve Španělsku, Marbella

Informace o domě (rezidenci)

Apto. Jardines del Mar: Rezidence 'Jardines Del Mar 01'. V obci Marbella, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 100 m od moře. Společné: zahrada s trávníkem a stromy, bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, ping-pong. V domě: recepce, telefonní budka, výtah. Parkovací místo. Obchod 200 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka, písečná pláž 100 m. Tenis 100 m. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. Zástavba s více budovami. Kulatý bazén (18 m průměr). Velké společné zahrady tropického charakteru (domáci zvířata do zahrad nesmí). Od budov přímý přístup k pláži (150 m). Místnost s připojkou na Internet (extra). Klimatizace funguje pouze denní 14,00-21,00 hodin.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Marbella:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, proslulá, rušná obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 60 km jižně od Málaga, 80 km severo-východně od Algeciras. Veškeré služby v místě. Zajímavé staré město s úzkými ulicemi a restauracemi, se stravováním venku. Puerto Banus se změnilo v mezinárodní Jet-Set centrum. Za návštěvu stojí Playa de Naguetes, Puente Romano (římský most), Rio Verde, pláže los Monteros, Don Carlos a de las Chapas.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 28 km. Bazén. Sportovní přístav Puerto Banús. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Zábavní park 'Tívoli World' 40 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme