• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Centro Costanilla de los Ángeles 1º I rojo ★★★★, Madrid

Španělsko, Madrid

Ubytování ve Španělsku, Madrid
Číslo objektu: ES4000.131.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.956,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x místo ke spaní, TV a plochá obrazovka. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Topení. Malý balkon. Na město. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (DSL/LAN).
Ubytování ve Španělsku, Madrid

Informace o domě (rezidenci)

Moderní bytový dům 'Centro Costanilla de los Ángeles 1º I rojo', rok výstavby 2007. Živá poloha. V domě: výtah. Veřejné kryté parkoviště 400 m, veřejné parkoviště na ulici extra. Potraviny, supermarket, restaurace, autobusová zastávka 50 m, metro 'Opera' 150 m. Atrakce v blízkosti: Plaza Mayor, Palacio de Oriente, Gran Vía, Mercado de San Miguel, Puerta del Sol.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Madrid:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, v centru poloostrova, dopravně výhodná poloha, 70 km severo-východně od Toledo, 100 km jiho-východně od Segovia, 110 km jiho-východně od Ávila. Úžasné město, pohostinné a živé s kontinentálním klimatem, horkým létem a mrazivou zimou. Madrim je kosmopolitním městem, je kulturním a uměleckým centrem, které nabízí spoustu muzeí, kulturních středisek, výstav, divadelních představení a bohatý noční život. Stojí zato vidět: Retiro, park, který pulzuje životem hlavně ráno o nedělích a Casa de Campo, největší park Madridu. La Puerta del Sol, nejživější náměstí hlavního města, Plaza Mayor (hlavní náměstí) a Palacio Real (královský palác). Prado (muzeum umění) a výstavy v Thyssen-Bornemisza. Možnost hrát golf v :'Centro Deportivo Barberán', CPM 'La Dehesa', 'Club de Golf Las Rejas' (Majadahonda, 20 km).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Navacerrada, 59 km. Další lyžařská střediska: Valdesquí 67 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme