• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Apt. Chulo ★★★, Lloret de Mar

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar
Číslo objektu: ES9469.41.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.307,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Apt Chulo', 3-pokojový byt v 2. patře, prostorné a světlé, komfortní a vkusné zařízení: 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), bar, jídelní stůl, TV. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Malá terasa. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar

Informace o domě (rezidenci)

Velmi moderní, útulný bytový dům 'Apt. Chulo' v roce 2014. V centru obce Lloret de Mar, centrální poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. V domě: výtah, klimatizace. Společné garáže. Obchod 20 m, potraviny 100 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Blanes' 4 km, písečná pláž 'Lloret' 50 m. Golfové hřiště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Waterworld 2 km, Marineland 8 km, Jardí Botànic Marimurtra 4 km, Jardí Botànic Pinya de Rosa 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: ES9469.40.1 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, rušná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jižně od Girona, 70 km severo-východně od Barcelona. Veškeré služby v místě. Jedno z nejoblíbenějších rekreačních oblastí v létě, díky živému nónímu životu. Na 4 písečných plážích a 5 zátokách si můžete užívat křišťálově čisté vody pobřeží Costa Brava. Krásné plážové promenády s palmami. Kasino v obci. Zelené pásmo Sta. Clotilde, ponechaná v renesančním stylu má velký botanický význam.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Water World'. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Zábavní park 'Karting, Golf, Pitch and Putt'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme