• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Lorena ★★★, Lloret de Mar

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar
Číslo objektu: ES9469.163.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.691,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Lorena', 3-pokojový dům v přízemí, účelné a komfortní zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), TV-satelit a DVD. Vstup na terasu, k bazénu. Sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, komfortní dům 'Lorena'. Na kraji obce, 10 km od centra lloret de Mar, slunná poloha, 10 km od moře, 10 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: bazén hranatý (8 x 4 m, 06.04.-18.10.). Terasa (180 m2), zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 10 km, supermarket 10 km, restaurace 10 km, bar 3 km, pekárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Waterworld 9 km, Marinland Blanes 18 km, Pueblo medieval de Tossa de mar 21 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Objekt vhodný pro 2 dospělých a + 2 dětí skupiny mládeže jen na dotaz. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, rušná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jižně od Girona, 70 km severo-východně od Barcelona. Veškeré služby v místě. Jedno z nejoblíbenějších rekreačních oblastí v létě, díky živému nónímu životu. Na 4 písečných plážích a 5 zátokách si můžete užívat křišťálově čisté vody pobřeží Costa Brava. Krásné plážové promenády s palmami. Kasino v obci. Zelené pásmo Sta. Clotilde, ponechaná v renesančním stylu má velký botanický význam.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Water World'. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Zábavní park 'Karting, Golf, Pitch and Putt'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme