• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Luz ★★★, Lloret de Mar

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar
Číslo objektu: ES9469.162.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.950,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Luz', 4-pokojový dům, prostorné a světlé, velmi komfortní a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na terasu, k bazénu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. 2x sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na město. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar

Informace o domě (rezidenci)

Velmi moderní, komfortní dům 'Luz'. V obci 11 km od centra lloret de mar, 11 km od moře, 11 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada k relaxaci, bazén nepravidelného tvaru (05.05.-19.10.). Parkovací místo u domu. Obchod 11 km, supermarket 11 km, restaurace 2 km, bar 2 km, pekárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Waterworld lloret de mar 11 km, Marinaland Blanes 20 km, Pueblo medieval de Tossa de mar 21 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Lloret de Mar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, rušná obec, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 40 km jižně od Girona, 70 km severo-východně od Barcelona. Veškeré služby v místě. Jedno z nejoblíbenějších rekreačních oblastí v létě, díky živému nónímu životu. Na 4 písečných plážích a 5 zátokách si můžete užívat křišťálově čisté vody pobřeží Costa Brava. Krásné plážové promenády s palmami. Kasino v obci. Zelené pásmo Sta. Clotilde, ponechaná v renesančním stylu má velký botanický význam.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Water World'. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Zábavní park 'Karting, Golf, Pitch and Putt'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme