• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Rosell ★★★, Llançà

Španělsko, Costa Brava, Llançà

Ubytování ve Španělsku, Llançà
Číslo objektu: ES9401.630.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.062,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 75 m2, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (1 x 160 cm). Kuchyně (myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. Terasa 50 m2, terasa 20 m2, zahrada 450 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře, na hory a na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen ES.
Ubytování ve Španělsku, Llançà

Informace o domě (rezidenci)

Super Fané: Dům 'Rosell'. 2.8 km od centra Llançà, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 900 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: terasovitá zahrada, 450 m2, přírodní zahrada. Obchodní centrum 2.5 km, restaurace 2.5 km, oblázková pláž 2.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 18 km, tenis 900 m. Atrakce v blízkosti: RESTAURANT CRISTINA 1 km, TENIS 1 km, CADAQUES 16 km, Golf Peralada 18 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Llançà:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá rybářská obec, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 24 km severo-východně od Figueras, 65 km severně od Girona, 160 km severo-východně od Barcelona. V obci: obchody, restaurace, bar, diskotéka, pamětihodnosti. Od desátého století, kdy máme první zmínku o obci, až do dneška, zde zanechalo stopy několik kultur. Příkladem toho je krásný románský klášter Sant Pere de Rodes. V současnosti je Llanc stále rybářským přístavem, kde je denně otevřený rybářský trh. Důležité informace týkající se rekreačního poplatku: poplatek za osobu/den, pro maximálně 7 dnů pobytu a děti do 16 let jsou od poplatku osvobozeny.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, kánoe. Tenis, golfové hřiště, Peralada 14 km. Rajtování, Pedret i Marzà 8 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme