• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Cassiopee ★★, Llançà

Španělsko, Costa Brava, Llançà

Ubytování ve Španělsku, Llançà
Číslo objektu: ES9401.520.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.110,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 110 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2, otevřený krb, TV-satelit, plynové topení a elektrická kamna. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (myčka, mikrovlnka, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj 18 m2, 1x lůžko (90 cm), 1x francouzské lůžko a elektrické topení. Sprcha/WC. Terasa 20 m2, terasa 90 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Nádherný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. TV (Pal/Secam) se SAT (Astra/Hot-Bird/Telecom) s více jako 300 mezinárodních vysilačů. Vnější vchod do přízemí (výška 1,8 - 2,- m).
Ubytování ve Španělsku, Llançà

Informace o domě (rezidenci)

Cau del Llop: V nejpřednější linii k moři rodinný dům 'Villa Cassiopee'. 1.5 km od centra Llançà, klidná, slunná poloha, 10 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 450 m2 s stromy. Obchodní centrum 1.5 km, restaurace 1.5 km, oblázková pláž 250 m. Golfové hřiště 17 km, tenis 800 m. Z domu přímý přístup na pláž.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Llançà:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá rybářská obec, na severovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 24 km severo-východně od Figueras, 65 km severně od Girona, 160 km severo-východně od Barcelona. V obci: obchody, restaurace, bar, diskotéka, pamětihodnosti. Od desátého století, kdy máme první zmínku o obci, až do dneška, zde zanechalo stopy několik kultur. Příkladem toho je krásný románský klášter Sant Pere de Rodes. V současnosti je Llanc stále rybářským přístavem, kde je denně otevřený rybářský trh. Důležité informace týkající se rekreačního poplatku: poplatek za osobu/den, pro maximálně 7 dnů pobytu a děti do 16 let jsou od poplatku osvobozeny.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, kánoe. Tenis, golfové hřiště, Peralada 14 km. Rajtování, Pedret i Marzà 8 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme