• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Luxury flat in city - Triana ★★★★★, Las Palmas

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas

Ubytování ve Španělsku, Las Palmas
Číslo objektu: ES6400.2.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.032,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov dům (samostatný), pro 2 osob, 60 m2 v 1. patře, moderní a luxusní zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit, DVD a stereo přehrávač. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, myčka a lednicí. Sprcha/WC a bidet. Balkon. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, pračka, sušička.
Ubytování ve Španělsku, Las Palmas

Informace o domě (rezidenci)

Velký, moderní, luxusní bytový dům 'Luxury flat in city - Triana'. Pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: veřejné parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Las Palmas de Gran Canaria, na kraji obce, ve čtvrti Triana, centrální, živá poloha v pěší zóně. Výhled z domu na město. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 m, supermarket 550 m, restaurace 5 m, písečná pláž 8 km, autobusová zastávka 3 m. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 21 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Las Palmas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město se nachází na severovýchodé ostrova a je největším městem celého souostroví.Je zřetelně rozděleno na dvě části: tou první je staré město s koloniální, andaluzskou atmosférou plné historických budov a druhou je přístav s výrazným turistyckým ruchem. Město, založené v 15. století, zažilo turistycký boom v šedesátých letech, díky svým úžasným klimatickým podmínkám a udržovanou sítí služeb. Mnoho různých slavností v průběhu celého roku (Karneval, svátek Božího téla,..) stejné jako kultirních akcí jako např. Zimní hudební festival nebo Mezinárodní přehlídka filmů v Las Palmas. Známé město, na severu ostrova, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme