• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Las Canteras 61 ★★★, Las Palmas

Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas

Ubytování ve Španělsku, Las Palmas
Číslo objektu: ES6400.150.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 12.230,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 34 m2, komfortní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, TV, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x otevřený pokoj se střešní okno, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Pěkný výhled na oceán. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování ve Španělsku, Las Palmas

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Las Canteras 61'. 50 m od moře. V domě: výtah. Obchod, restaurace, bar 80 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 'Las Canteras' 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Las Palmas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město se nachází na severovýchodé ostrova a je největším městem celého souostroví.Je zřetelně rozděleno na dvě části: tou první je staré město s koloniální, andaluzskou atmosférou plné historických budov a druhou je přístav s výrazným turistyckým ruchem. Město, založené v 15. století, zažilo turistycký boom v šedesátých letech, díky svým úžasným klimatickým podmínkám a udržovanou sítí služeb. Mnoho různých slavností v průběhu celého roku (Karneval, svátek Božího téla,..) stejné jako kultirních akcí jako např. Zimní hudební festival nebo Mezinárodní přehlídka filmů v Las Palmas. Známé město, na severu ostrova, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme