• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Edificio Amedus ★★★★, La Pineda

Španělsko, Costa Daurada, La Pineda

Ubytování ve Španělsku, La Pineda
Číslo objektu: ES9579.155.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.614,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2, v přízemí, velmi pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x místo ke spaní a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x dětský pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 40 m2, terasa 10 m2, zahrada, trávník 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x), místo k posezení. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, La Pineda

Informace o domě (rezidenci)

La Pineda 2 km od Salou: Moderní, útulný bytový dům 'Edificio Amedus', rok výstavby 2008. Slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 250 m od moře, 250 m plaz. Společné: park, bazén hranatý (01.05.-30.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 30 m2 (oplocená) s trávníkem. Terasa, zahradní nábytek. Obchod 100 m, supermarket 200 m, restaurace, bar 100 m, autobusová zastávka 200 m. Golfové hřiště 100 m. Atrakce v blízkosti: parque temático Portaventura 2 km, parque acuático Aquopolis 500 m, Spa Aquum 500 m. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, La Pineda:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nachází se přibližně jeden kilometr od centra města Salou a pokračuje do centra okresu Salou. Pobřežní promenáda dlouhá 2,4 km byla přeměněna do jednoho z největších veřejných prostor u moře na celé pobřeží Costa Daurada i v celé oblasti Katalánska. Toto město má centrální pláž rozdělenu do oblastí, s oceněním Modré vlajky. La Pineda má velmi dobrou autobusovou síť, která spojuje toto město s okolními oblastmi, jako je Salou, Vilaseca, Vilafortuny, Cambrils, Tarragona a zábavní park Port Aventura. Toto město nemá nádraží, ale nejbližší stanice je v Port Aventura nebo Salou. Můžete navštívit Aquopolis nebo Pacha, což jsou nejznámější diskotéky v okolí. Také jsou tu různé parky, jako městský park 'Torre d'en doca', přírodní park 'La sequia dur' a další parky jako je Port Aventura. Malá obec a letní rekreační středisko. V obci: supermarket, obchody, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Aquapark 'Aquopolis'. Sportovní přístav de Salou. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Beachvolleyball-hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme