• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu CYE Marina ★★★, La Pineda

Španělsko, Costa Daurada, La Pineda

Ubytování ve Španělsku, La Pineda
Číslo objektu: ES9579.120.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.942,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, světlé, renovovaný v roce 2011, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV. Vstup na lodžii. 1x malý pokoj, 4x lůžko. Vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. Parketové podlahy. 2x balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, La Pineda

Informace o domě (rezidenci)

LA PINEDA 5 km od SALOU: Útulný bytový dům 'CYE Marina', renovovaný v roce 2011. V obci, slunná poloha, 75 m od moře, 75 m plaz. Společné: bazén (01.06.-30.09.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha (houpačka). V domě: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 25 m, supermarket 60 m, restaurace 15 m, bar 25 m, pěší zóna 75 m, autobusová zastávka 50 m, písečná pláž 75 m. Golfové hřiště 1 km, tenis 800 m. Atrakce v blízkosti: Parque aquático AQUOPOLIS, Parque temático PORTAVENTUA 3 km, Spa AQUUM, Karting 5 km. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, La Pineda:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nachází se přibližně jeden kilometr od centra města Salou a pokračuje do centra okresu Salou. Pobřežní promenáda dlouhá 2,4 km byla přeměněna do jednoho z největších veřejných prostor u moře na celé pobřeží Costa Daurada i v celé oblasti Katalánska. Toto město má centrální pláž rozdělenu do oblastí, s oceněním Modré vlajky. La Pineda má velmi dobrou autobusovou síť, která spojuje toto město s okolními oblastmi, jako je Salou, Vilaseca, Vilafortuny, Cambrils, Tarragona a zábavní park Port Aventura. Toto město nemá nádraží, ale nejbližší stanice je v Port Aventura nebo Salou. Můžete navštívit Aquopolis nebo Pacha, což jsou nejznámější diskotéky v okolí. Také jsou tu různé parky, jako městský park 'Torre d'en doca', přírodní park 'La sequia dur' a další parky jako je Port Aventura. Malá obec a letní rekreační středisko. V obci: supermarket, obchody, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. K tomu: lékárna.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Aquapark 'Aquopolis'. Sportovní přístav de Salou. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Beachvolleyball-hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme