• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Flores de Erika- Magnolia ★★★, La Orotava

Španělsko, Tenerife, La Orotava

Ubytování ve Španělsku, La Orotava
Číslo objektu: ES6150.8.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.016,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov dům pro 4 osob, 105 m2, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), polopenze (extra). Koupelna/WC, bidet a oddělené WC. Terasa 81 m2, zahradní sezení 210 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: žehlička, pračka.
Ubytování ve Španělsku, La Orotava

Informace o domě (rezidenci)

Služby (za poplatek): kadeřnické, kosmetické a ajurvédské terapeutické masáže. Tenisový kurt (zdarma). Útulný řadový dům 'Flores de Erika- Magnolia'. Zařízení domu: masáže. Možnosti parkování: rezervované parkovací místo, veřejné parkoviště na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: na kraji obce obce La Orotava (500m), mimo obec Puerto de la Cruz (3km), klidná poloha. Výhled z domu na moře, na hory a do údolí. Okolí domu: gril (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, supermarket 500 m, restaurace 500 m, kamenitá pláž 3 km, písečná pláž 3 km, golfové hřiště 150 km, tenis 200 m, dětské hřiště, 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, La Orotava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město La Orotava je jedním z nejdůležitějších na ostrově Tenerife. Kromě svého řemesla, místních slavností zařazeny mezi mezinárodní turistické zajímavosti a skvělou kuchyni, má jeden z nejvýznamnějších přírodních parků světa: El Parque Nacional de las Cañadas del Teide, který byl nedávno zapsán na seznam světového dědictví UNESCO, sopečný kráter dominující údolí Orotava je impozantní. Útulné město, na severu regionu, 6 km východně od Puerto de la Cruz, 35 km od Sta. Cruz de Tenerife. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme