• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Camino La Candelaria ★★★, La Orotava

Španělsko, Tenerife, La Orotava

Ubytování ve Španělsku, La Orotava
Číslo objektu: ES6150.150.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.116,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 200 m2, v patře, jednoduché a stylové zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a elektrické topení. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko a elektrické topení. Obývací pokoj, TV a elektrické topení. Obytná kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha/WC, WC zvlášť. Dřevěné podlahy. Malá terasa 40 m2, zahrada 70 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Panoramatický výhled na moře, na hory a do údolí. K dispozici: pračka (extra), žehlička.
Ubytování ve Španělsku, La Orotava

Informace o domě (rezidenci)

La Orotava: Pěkný, stylový dům 'Camino La Candelaria'. Mimo obec, ve svahu, 6 km od moře. Společné: pozemek 20'000 m2 s trávníkem, ovocná zahrada, pěkná zahrada k relaxaci, bazén (7 x 4 m, hloubka 120 - 150 cm, 01.01.-31.12.). WC u bazénu, venkovní sprcha, domek u bazénu s lednicí, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace 300 m, autobusová zastávka 20 m, písečná pláž 6 km. Pozor prosím: hlavní silnice 50 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Slunná terasa, cca 20 m2.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, La Orotava:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město La Orotava je jedním z nejdůležitějších na ostrově Tenerife. Kromě svého řemesla, místních slavností zařazeny mezi mezinárodní turistické zajímavosti a skvělou kuchyni, má jeden z nejvýznamnějších přírodních parků světa: El Parque Nacional de las Cañadas del Teide, který byl nedávno zapsán na seznam světového dědictví UNESCO, sopečný kráter dominující údolí Orotava je impozantní. Útulné město, na severu regionu, 6 km východně od Puerto de la Cruz, 35 km od Sta. Cruz de Tenerife. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme