• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Regency Alcaidesa ★★, La Línea de la Concepción

Španělsko, Costa del Sol, La Línea de la Concepción

Ubytování ve Španělsku, La Línea de la Concepción
Číslo objektu: ES5780.800.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 5.560,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x francouzské lůžko (135 cm), TV. Vstup na terasu. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička.
Ubytování ve Španělsku, La Línea de la Concepción

Informace o domě (rezidenci)

Alcaidesa Playa 2 km od San Roque y Sotogrande: Bytový dům 'Regency Alcaidesa', rok výstavby 2004. 200 m od centra Alcaidesa Playa, 12 km od centra La Línea de la Concepción, slunná poloha, 1 km od moře. Společné: pozemek (oplocený), park, bazén (25 x 10 m, 01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, parkovací místo (kryté). Potraviny 3 km, obchodní centrum 6 km, restaurace 1 km, písečná pláž 1 km. Golfové hřiště 200 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Ke společnému užívání: bazén pro dospělé a děti, fitnes, squash, prádelní servis (praní a sušení) a soukromá garáž (zdarma, celoročně otevřena). Obě golfová hřiště jsou 18-ti jamkové.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, La Línea de la Concepción:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město s 63'000 obyvatel, na jihozápadě regionu, 2 km jiho-východně od San Roque, 2 km jiho-západně od Sotogrande, 100 km jiho-západně od Málaga. Veškeré služby v místě. Jedno z nejmladších měst Španělska v písčíté úžině, která spojuje Penón de Gibraltar s pobřežím. Leží na východním pobřeží Algerias a mezi Sierra Carboner a Penón de Gibraltar. Některé pláže leží u Atlantiku a nekteřé u Středozemního moře. V centru jsou stavby z 19.stol. Zajímavosti: farní kostel La Inmaculada, Museo Taurino 'Pepe Cabrer' (býčí zapas), Bunker a der Mercado de la Concepción (jedinečná nabídka ryb a mořských plodů). Velká část centra je pěší zóna, s mnoha obchody, nákupními centry. Za upozornění stojí i slavnost Inmaculada Concepción (patronka města), Carnaval, San Juan a Feria tradicional v červenci (tradiční svátek v Andalůzii) Spojení: rychlostní silnice N-340, letiště v Gibraltar (GIB) 11km a Malaga (AGP) 100km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme