• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě ★★★, L'Ametlla de Mar

Španělsko, Costa Daurada, L'Ametlla de Mar

Ubytování ve Španělsku, L'Ametlla de Mar
Číslo objektu: ES9587.791.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.587,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, účelné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 2x sklápěcí skríňové lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), bar. Sprcha/WC. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC. Balkon terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování u domu. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování ve Španělsku, L'Ametlla de Mar

Informace o domě (rezidenci)

El Perello 6 km od L'Ametlla de Mar: Jednoduchý, komfortní dům z jedné strany soused. Samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 30 m od moře, přímý přístup na pláž. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek (oplocený). Pergola, grilovací kout. Neupravený příjezd (100 m přírodní cesta). Parkovací místo (4 x) u domu. Obchod 8 km, supermarket 8 km, restaurace 6 km, zátoka ke koupání 75 m. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, L'Ametlla de Mar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rybářská obec s 5'000 obyvatel, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 50 km jiho-západně od Tarragona, 150 km jiho-západně od Barcelona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, pamětihodnosti. Pozoruhodnosti: Přístavy Calafat a Sant Jordi D'Alfama v zálivech 'Las Tres Cales' a přírodní přístav l'Estany. Rybářský přístav s trhem, kde lze pozorovat přijíždějící rybářské čluny. Informace v centru Ametlla de Mar. Ryby a mořské plody vynikající kvality jsou ve velkém vý běru v restauracích oblasti. Výlety na kolech a turistika na GR-92 a autem v oblasti Ebro, Amposta.

informace pro letní ubytování

Malé zálivy se táhnou podél více než 14 km dlouhém pobřeží bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Port Aventura (Salou)' 45 km. Letní slavnosti s kulturním a kulinárským laděním po celý rok.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme