• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Penáguila ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.924.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 100.190,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila, pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, krbová kamna a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko, sprcha/WC a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/bidet/WC a klimatizace. Vstup na terasu. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/ložnice, 2x pohovka, sprcha/WC a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, sprcha/WC a dvojumyvadlo. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře a na pobřeží. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 5 auta). Pozor prosím: TV jen ES.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná vila 'Penáguila', 3-podlažní. Ve čtvrti La Corona, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve vilové čtvrti, 800 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: pěkná, udržovaná zahrada 2'700 m2 s trávníkem a rostlinami, bazén bez náhledu (5 x 10 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. V domě: stolní tenis, ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Supermarket 500 m, restaurace 400 m, písečná pláž 'Arenal' 2 km oblázková pláž 'Platja de la Grava' 800 m. Marina 1 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme