• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Melissa ★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.918.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.602,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 166 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a topení. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Jesus Pobre: Rodinný dům 'Melissa'. Ve čtvrti Foies Blanques, slunná, vyvýšená poloha, 12 km od moře, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 6'000 m2, zahrada s rostlinami a stromy, bazén (4 x 7 m, 01.01.-31.12.). V domě: střešní terasa, ústřední topení, klimatizace, bezpečnostní zařizení, pračka, sušička. Parkovací místo (kryté). Supermarket 4 km, restaurace 100 m, písečná pláž 'Jávea / Denia' 12 km. Golfové hřiště (18 jamek) 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme