• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Villa Margaret ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.895.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.747,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová vila 200 m2, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a klimatizace. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a klimatizace. Vstup na terasu. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (6x). Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta).
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná vila 'Villa Margaret', 2-podlažní. Ve čtvrti Rafalet, vyvýšená poloha, 7 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'200 m2 (oplocená) s rostlinami a květinami, bazén (5 x 10 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. V domě: ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Supermarket 5 km, restaurace 1.5 km, písečná pláž 'Arenal' 7 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 3 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme