• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Tosals 86 ★★★★, Jávea/Xàbia

Španělsko, Costa Blanca, Jávea/Xàbia

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia
Číslo objektu: ES9710.886.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.988,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 160 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený, 2 auta).
Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia

Informace o domě (rezidenci)

Velká, pěkná vila 'Tosals 86', rok výstavby 1996. Ve čtvrti Tosals, klidná, slunná poloha, 6 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 2'000 m2 (oplocená) s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, bazén (5 x 10 m, hloubka 220 cm, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. V domě: střešní terasa, ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně. Supermarket 2 km, restaurace 600 m, písečná pláž 'Arenal' 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Jávea/Xàbia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 28'000 obyvatel, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 110 km jiho-východně od Valencia, 90 km severo-východně od Alicante. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava. Díky vynikající poloze má Javea příjemné podnebí také v zimě. V létě a v suché roční době může být v některých oblastech nedostatek vody. Každý večer rybí trh u přístavu (kryté tržiště). Typické slavnosti 'San Juan' v červnu a 'Moros y Cristianos' v červenci. Rekreační domy jsou 5 - 15 km od centra. Auto nepostradatelné.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme